O nás

Vitajte na našej motokárovej dráhe, kde adrenalín a zábava nikdy nekončia! V našich priestoroch nájdete dve dráhy, aby sme vám mohli ponúknuť nezabudnuteľný zážitok. Veľká dráha, s úctyhodnou dĺžkou 500 metrov, je pripravená na vaše výzvy. Ak ste priaznivcom rýchlejších a adrenalínovejších pretekov, neváhajte a pripojte sa k nám na túto trať.

Pre tých, ktorí hľadajú menej náročný zážitok, pripravujeme ďalšiu dráhu s dĺžkou 250 metrov. Hoci je ešte vo fáze prípravy, už teraz vieme, že vás nezklame.

Naša dráha môže naraz pojať až 9 motokár. V našej ponuke nájdete celkovo 20 motokár, aby sme vám mohli zaručiť, že vám nikdy nebude chýbať možnosť vyraziť na trať.

Pre tých, čo sa chcú podeliť o túto skvelú skúsenosť, máme k dispozícii aj 2 dvojmiestne motokáry, kde sa môžete podeliť o radosť z jazdy s priateľmi alebo rodinou.

Aby sme vám poskytli ešte väčšiu kontrolu nad vaším zážitkom, výkon motokár je možné regulovať elektronicky v troch stupňoch. Najrýchlejší stupeň výkonu sa odomkne až vtedy, keď jazdec dokáže prekonať určený čas. Týmto spôsobom sa zaručí, že zažijete zážitok na mieru svojich schopností. Momentálne sú motokáry odomknuté na 2 stupeň. Hneď ako bude 3. stupeň možné využiť, budeme Vás o tom informovať.

Okrem toho ponúkame aj rozsiahle spoločenské priestory pre firemné akcie alebo súkromné oslavy. S kapacitou 140 miest na sedenie vám radi poskytneme priestor na usporiadanie nezabudnuteľného podujatia. Naša oddelená spoločenská miestnosť s kapacitou 100 osôb je ideálna pre intímne/súkromné stretnutia alebo konferencie.

Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok plný rýchlosti, vzrušenia a spoločenských udalostí! Tešíme sa na vašu návštevu na našej novej elektrickej motokárovej dráhe.